Home Membri Evenimente Istorie Statistică Concurs Rapid Cursuri Bibliotecă Home

Calendar Competiţional CSRB - 2019

     
 
 
data
Competiţii interne
 locaţie 
1. 05-06/01    
2. 12-13/01    
3. 19-20/01

CN de Go – Veterani 10

CSRB
4. 26-27/01 Concurs open de juniori Bistrița; 361
5. 07-11/02 CN Feminin + CN Pair Go Vatra Dornei
6. 09-10/02    
7. 16-17/02    
8.. 23 / 02 Concurs de club „Rapid” 4.1 CSRB
9. 02-03/03    
10. 09-10/03    
11. 16-17/03    
12. 23-24/03    
13. 30-31/03    
14.

06-07/04

   
15. 13-14/04 FRGO Junior Brăila
16. 20-21/04    
17. 27-28/04    
18.

04 / 05

Concurs de club „Rapid” 4.2 CSRB
19.

11-12/05

Semifinala CN Seniori Cluj
20. 18-19/05    
21. 25-26/05    
22.

01-02/06

   
23.

08-09/06

Cupa Dudesteana echipe (x3) Dudestii Noi
24.

15-16/06

   
25.

17-22/06

Tabără la mare Saturn
26.

29 / 06

Concurs de club „Rapid” 4.3 CSRB
27.

06-07/07

   
28.

13-14/07

   
29.

20-21/07

   
32. 27-28/07    
33. 04-05/08    
34.

10-11/08

   
35.

17-18/08

   
36

24 / 08

Concurs de club „Rapid” 4.4 CSRB
37 31-01/09    
38. 05-08/09 CN Tineret + CN Juniori Brăila
39.

14 / 09

   
40.

21-22/09

Cupa României (finala) Cluj
41.

28-29/09

   
42.

05-06/10

   
43.

12-13/10

Trofeul „Shodan” 13 București
44.

19-20/10

   
45.

26-27/10

   
46.

02-03/11

Cupa Viorel Dudestii Noi
47.

07-10/11

Finala CN Seniori

Pitești
48.

16-17/11

   
49.

23-24/11

CN Echipe Curtea de Argeș
50.

30-01/12

   
51.

07-08/12

Cupa Hikaru București
52.

14-15/12

Cupa „Radu Baciu” 11.1 CSRB
53.

21-22/12

   

 

 
 
data
 locaţie 
1. 05-06/01



2. 12-13/01 Orsay Tournament Orsay
3. 15 / 01 PGETC <R5> România - Rusia 0 - 4
4. 24-27/01 Grand Prix Finale 2018 Olomouc
5. 03-11/02 Winter Go Festival Vatra Dornei
6. 08-10/02 Championships for Seniors 2019 Teplice
7. 12 / 02 PGETC <R6> România - Franța 0 - 4
8. 23-24/02    
9. 02-03/03    
10. 05-10/03 4th Professional European Champonship Jena
11. 12 / 03 PGETC <R7> România - Ucraina  
14-17/03 Grand Slam Qualification Bratislava
12. 23-24/03 Irish Go Congress Dublin
13. 30-31/03 NIŠOPEN Niš, RS
14.

05-09/04

Yunguseng Spring Camp Koblenz, DE
15. 12-14/04 Slovenian Open 2019 Bled, SI
16. 19 / 04 PGETC <R8> România - Polonia  
20-22/04 Paris international go tournament Paris
17. 25-28/04 5th Grand Slam Yike Cup Berlin
18.

28-04/05

European Youth Championship Moscova
19.

07 / 05

PGETC <R9> România - Germania  
20. 16-19/05 5th European Pro Qualification Strasbourg
21. 25-26/05 European Pair Go Championship Groningen
22.

30-02/06

The 48th Amsterdam go tournament Amsterdam
23.

08-09/06

   
24.

14-16/06

Pandanet Team Championship - 1st Qual Palic, RS
25.

19-21/06

Pandanet Team Championship - 2nd Qual Kostelec, CZ
26.

29-30/06

   
27.

06-07/07

   
28.

13-14/07

   
29.

20-21/07

63rd European Go Congress Bruxel
32. 27-28/07
33. 04-05/08
34.

09-11/08

23th  Go Festival Odesa Golden Odesa
35.

17-18/08

   
36

24-25/08

   
37 31-01/09    
38. 06-08/09 European Women's Championship Trier, DE
39.

14-15/09

   
40.

21-22/09

   
41.

28-29/09

   
42.

05-06/10

   
43.

12-13/10

   
44.

19-20/10

   
45.

26-27/10

22nd Mannheim Go Open Autumn Mannheim
46.

01-03/11

Silk Road Tournament Vienna
47.

09-10/11

   
48.

16-17/11

   
49.

23-24/11

   
50.

30-01/12

   
51.

07-08/12

   
52.

14-15/12

   
53.

21-22/12

   
54. 28-31/12 London Open Go Congress London